6. kolo - III. třída muži - sk. B20.09.2016

Branky: 64. Hošek Karel - 28. Marvan Tomáš, 42. Mičánek Tomáš

Rozhodčí: Minařík Pavel - Hudec Pavel, Požár Marcel

Vejrosta, Fic, Panovský L., Vít Ro.

Mičánek, Panáček, Babička, Chlup

Zeman, Marvan

Jilg (69´ Babička)

Hostujícímu týmu na poslední chvíli vypadl ze sestavy brankář, a tak se mezi tyče musel postavit k premiéře v roli brankáře Klíma. Utkání začalo vzájemným oťukáváním převážně ve středu hřiště. K první vyložené šanci se dostali v 15. min. domácí, ale po závaru střelou z 10 m trefili pouze břevno tišnovské branky. Ve 20 min. naopak hostující Zeman postupoval zcela sám na brankáře, ale trefil pouze jeho nohy. Ve 28. min. už jsme se ovšem radovali. Babička vysunul Marvana, který se po levém křídle dostal až před brankáře, kterého prostřelil 0:1. Domácí měli v průběhu 1. poločasu několik závarů před hostující brankou, ale druhou branku v utkání vstřelili opět hráči Tišnova. Ve 42. min. se po kombinaci ve středu hřiště a následném přenesení na pravou stranu dostal k míči Mičánek, jenž se individuálně dostal až před brankáře a obstřelem na bližší tyč zvýšil na 0:2 pro Tišnov.

Jak první poločas z naší strany nebyl zdaleka ideální, tak druhý byl ještě horší. Domácí nás přehrávali a dostávali se častěji k ohrožení naší branky. Kontaktní branku vstřelili senoradští v 64. min., když rohový kop skončil přímo v šibenici hostující branky 1:2. Největší šanci na vyrovnání měli domácí v 80. min., ale osamocený domácí útočník trefil vyběhnuvšího Klímu. Poté, co jsme v závěru nedokázali přidat do otevřené domácí obrany z nějakých příležitostí pojistku ani my, tak utkání skončilo, po našem špatném výkonu, šťastným vítězstvím Tišnova 1:2.