6. kolo - OP muži18.09.2017
2:5 (0:4)

MĚSTSKÝ FK MODŘICE

AFK TIŠNOV B

Branky: 68. a 78. Friedl – 12. vlastní, 20. Babička, 33. Zdražil T., 36. Seyfert, 72. Panáček

Koutný

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Seyfert

Feifer, Babička

Marvan (61. Feifer), Vejrosta (61. Klíma), Jilg (66. Seyfert), Kapoun (76. Panáček), Pařízek (83. Mičánek)

I přes deštivé počasí se utkání odehrálo na výborném trávníku. Hosté byli od úvodu lepším mužstvem a domácí hráče, kteří se snažili hrát fotbal a nejenom nakopávat míče, trestali po rychlých kombinačních akcích. Do vedení jsme se dostali ve 12. minutě. Mičánek rozehrál rychle autové vhazování na Feifera, který zatáhl míč a jeho přízemní centr si ve skluzu, před nabíhajícím Babičkou, srazil domácí obránce do vlastní sítě 0:1. Ve 20. minutě přihrál před pokutovým územím Feifer Babičkovi, který ještě ve vápně udělal kličku obránci a poté překonal brankáře podruhé 0:2. Ve 33. min. po kombinační akci uvolnil Babička Tomáše Zdražila do samostatného nájezdu a ten střelou pod břevno zvýšil již na 0:3. O tři minuty později uvolnil do uličky Babička Seyferta, který postupoval sám z levé strany a dloubákem přehodil vyběhnuvšího brankáře 0:4. Domácí ohrozili Koutného až ve 44. min., ale ten hezkou střelu z 20 m vyrazil na rohový kop.

Domácí snížili v 68. min., když se po nákopu za obranu dostal domácí hráč až sám před Koutného, kterého střelou kolem nohy překonal 1:4. O čtyři minuty později to ale již bylo opět o čtyři góly. Jilg vybojoval na pravé straně míč, ve vápně se kličkou zbavil obránce a poté našel na malém vápně volného Panáčka, který již neměl problém dostat míč do sítě 1:5. Konečnou podobu výsledku dali domácí v 78. min., když „nepovedený“ centr z pravého křídla skončil v zadní šibenici Koutného branky 2:5.