7. kolo - OP muži26.09.2017
7:0 (3:0)

AFK TIŠNOV B

SK VOJKOVICE B

Branky: 16. Jilg, 19. Panovský L., 22. Babička, 53. Mičánek, 56. Feifer, 81. Zdražil T., 87. Marvan

Kapoun

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Feifer

Jilg, Babička

Marvan (46. Jilg), Vejrosta (62. Feifer), Zdražil V. (73. Panáček)

V utkání jsme byli od počátku lepším mužstvem a v rozmezí 16. až 22. minuty jsme střetnutí rozhodli i brankově. V 16. minutě u vlastního velkého vápna hosté váhali s odkopem, až se k míči dostal Mičánek a přízemním centrem našel na malém vápně Jilga, který usměrnil míč do sítě 1:0. Za další 3 minuty již to bylo o dvě branky, když se po rohovém kopu dostal míč k L. Panovskému a ten překonal brankáře podruhé 2:0. A za další 3 minuty to již bylo o tři branky. Klíma získal na půlící čáře míč, vysunul Babičku a ten střelou na zadní tyč z hranice šestnáctky upravil skóre již na 3:0. Ve 35. minutě nás výborným zákrokem po střele z 8 m na přední tyč zachránil od obdrženého gólu Kapoun, který ač je jindy hráč v poli, se své role v brance zhostil po celé utkání více než dobře a nakonec udržel i naši první nulu v soutěži.

V 53. minutě padla nejhezčí branka v utkání. Klíma před vlastním vápnem získal míč, přihrál k půlící čáře Marvanovi, který jej potáhl a poté přes šířku hřiště přenesl do vápna, kde se do míče z voleje opřel Mičánek a střelou na přední tyč zvýšil na 4:0. Další hezká branka padla v 56. minutě. Marvan přenesl míč na Zdražila, který jej sklepl na Feifera a ten střelou bez přípravy z 20 m trefil přesně k tyči 5:0. V 81. minutě našel Marvan centrem na malém vápně volného Tomáše Zdražila, jenž již neměl problém dostat míč do sítě 6:0. Skóre uzavřel v 87. minutě Marvan, který postupoval sám na brankáře, udělal mu kličku a poté patičkou přenechal míč T. Zdražilovi, který následně trefil na brankové čáře vracejícího se obránce, od něhož se míč dostal opět k Marvanovi, který již prostřelil vše, co mu stálo v cestě 7:0.