8. kolo - III. třída muži - sk. B03.10.2016

Branky: 9. Chlup Martin, 20. Marvan Tomáš, 28. Jilg Karel, 90. Panovský Lukáš

Rozhodčí: Tomsa Jindřich - Koblížek Miroslav, Staněk Karel

Vít Ra., Fic, Panovský L., Vít Ro.

Marvan, Panáček, Babička, Chlup

Zeman, Jilg

Vejrosta(46´ Vít Ro.), Babák (71´ Jilg)

K dalšímu utkání jsme odjížděli na hřiště Drásova a jednalo se o další místní derby. Z důvodu dlouho trvajícího sucha se střetnutí odehrálo na velmi tvrdém a nerovném podkladu. To nám však nezabránilo, zejména v 1. poločase, po delší době předvést kvalitní výkon.

Jasný ráz střetnutí udala již první půlhodina hry. V 9. min. se po sražené standartní situaci dostal k míči nekrytý Chlup a střelou z 8 m na vzdálenější tyč vsítil první branku 0:1. O 3 minuty později mohlo být vyrovnáno, ale pokus o přehození vyběhnuvší Kyjovský kryl. Ve 20. min zatáhl míč po levé straně Babička a jeho přesný centr usměrnil hlavou do sítě Marvan 0:2. Ve 28. min. přišla nejhezčí akce utkání. Do kombinaci ve středu hřiště na naší útočné polovině se postupně zapojili Chlup, Babička, Panáček, jenž vysunul na velkém vápně stojícího Jilga, který sám před brankářem neměl problém jej prostřelit potřetí 0:3.

Druhá půle byla již spíše udržovací a i přes nějaké šance na obou stranách padla poslední branka až těsně před koncem utkání, když se z trestného kopu z 23 m trefil Panovský a stanovil tak konečné skóre na 0:4.