8. kolo - IV. třída muži - sk. C29.09.2015

Branky: 70. Pilný Štěpán - 27. Strakoň Jan, 64. Ustohal Jiří

Rozhodčí: Kocman Jakub - Krejčí Pavel, Kuropata Radomír.

Kyjovský

Klíma, Vít Ro, Panovský J., Vít Ra

Mičánek, Pavlíček, Panáček T., Sojka

Marvan, Slezák

46´ Vejrosta (Mičánek), 46´ Zdražil V. (Marvan), 51´ Smolík. (Slezák), 66´ Pilný (Sojka), 73´ Babák (Panáček T.)

Utkání dvou celků, které dosud neztratili ani bod, přineslo na této úrovni vysoce nadprůměrné střetnutí. Utkání se odehrávalo více na polovině hřiště hostí, kteří spoléhali zejména na rychlé brejky, z nichž jeden po nedůrazu v domácí obraně využili a hostující útočník sám před Kyjovským nezaváhal 0:1. Domácí si šance vytvářeli především ze standartních situací, ale ani ty nejvyloženější neproměňovali (Klíma, Slezák, …), když kolikrát za již překonaného brankáře zasahovali na brankové čáře hostující hráči. A poté, co ani hosté nevyužili další svůj brejk, odcházelo se do kabin za stavu 0:1. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Hosté svoje vedení zvýšili z ojedinělého útoku v 64. min. 0:2. O šest minut později odcentroval od rohového praporku Klíma a jeho centr z voleje krásně trefil Pilný 1:2. Zbytek utkání byl ve znamení tlaku domácích hráčů, ale vytěžili z něj jen tyčku, kterou trefil Zdražil. A tak se po závěrečném hvizdu mohli radovat bojovnější a šťastnější hosté.

Mor. Knínice - Domašov-Říčky 4:2 (2:2)

Zakřany B - Ketkovice 2:2 (1:1)

Říčany B - Vev. Bítýška B 5:1 (4:1)

Chudčice - Příbram 3:3 (1:2)