Branky: 21. Panáček, 52. Zdražil T., 88. Jilg

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Marvan

Feifer, Babička

Jilg (64. Feifer), Vejrosta (75. Marvan), Kapoun (86. Panáček), Zdražil V. (88. Zdražil T.)

Úvodní čtvrthodina byla oboustranně opatrná a hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Poté jsme však začali přebírat iniciativu a po zbytek utkání jsme byli lepším mužstvem. Do vedení jsme se dostali ve 21. minutě. Babička se uvolnil na levém křídle a přesným centrem našel mezi penaltou a malým vápnem Panáčka, který prostřelil domácího brankáře 0:1. Dále se hrálo převážně na polovině domácích, ale žádnou situaci už jsme v prvním poločase nedotáhli do gólového zakončení.

Úvodních 25 minut druhého poločasu jsme předváděli výborný fotbal plný pohybu a kombinačních akcí. Do dvoubrankového vedení jsme šli v 52. minutě, když Feifer přiťukl míč T. Zdražilovi a ten i za pomoci lehké teče, střelou z 18 m se trefil přesně k bližší tyči 0:2. Od 55. do 65. min. jsme trefili 4x břevno domácí branky. Marvan technickou střelou zpoza vápna, Fefifer střelou z 22 m , Babička z malého vápna po centru z křídelního prostoru a také z trestného kopu ze 20 m. Od 75. minuty jsme začali hrát až příliš lehkovážně, ale naštěstí jsme domácí do žádné vyložené šance nepustili. Poslední branka padla v 88. minutě, když nejprve po centru z levého křídla střílel opět do břevna T. Zdražil, ale k míči se následně dostal Vejrosta a přesnou zpětnou přihrávkou našel na malém vápně na přední tyči volného Jilga, který dostal míč do domácí sítě potřetí 0:3.