9. kolo - III. třída muži - sk. B12.10.2016

Branky: 2. Panáček Tomáš, 42. Chlup Martin

Rozhodčí: Hůlka Michal - Hotárek Jaroslav, Řeřucha František

Vít Ra., Fic, Panovský L., Vít Ro.

Marvan, Panáček, Babička, Chlup

Klíma, Zeman

Babák (58´ Vít Ro.), Mičánek (64´ Chlup), Jilg (67´ Panáček), Pilný Š. (77´ Klíma), Vejrosta (82´ Babička)

Tišnov se do svého soupeře pustil hned od úvodu a již ve 2. minutě se ujal vedení. Babička zatáhl míč do vápna, zpětnou přihrávkou našel Chlupa, jehož střelu stačil hostující brankář ještě vyrazit, ale dorážející Panáček již ze 2 m neměl problém dopravit míč do prázdné branky 1:0. V dalším průběhu utkání se hosté stáhli do hlubokého bloku, přes který se domácí nedokázali příliš prosadit a tak se pokoušeli o střelbu zejména zpoza velkého vápna, ale žádná střela se neujala. Až ve 30 min. se před brankáře dostal Babička, ale trefil pouze tyč hostující branky. Uklidňující branka tak přišla až ve 42. minutě. Centr Babičky se přes Zemana dostal ke Chlupovi a ten se střelou bodlem z 15 m trefil přesně k tyči 2:0.

Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném stylu, pouze se hostující hráči s přibývajícím časem pokoušeli stále častěji o brejky. A nutno podotknout, že zejména ke konci utkání jsme se snahou o vstřelení další branky hru otevírali netakticky až příliš a bylo štěstí, že hosté nějaký svůj brejk nedotáhli až do brankového vyústění. A tak když jsme ani my z územní převahy nepřidali další branku, skončilo střetnutí výsledkem 2:0 pro Tišnov.