Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Marvan

Feifer, Babička

Seyfert (61. Feifer), Vejrosta (82. Mičánek)

K tomuto zápasu je více než těžké něco psát a jen potvrdil rčení, že fotbal nemá logiku. Kdyby po úvodních 15 minutách na ukazateli skóre svítilo 3:0 pro domácí, vůbec nikdo by se nedivil, jelikož domácí se dostali do několika 100% šancí, ale žádnou neproměnili. Několikrát je vychytal fantastický hostující brankář, nebo když už jej překonali, tak za něj na brankové čáře zasáhli obránci příp. branková konstrukce. A tak to pokračovalo v podstatě po celé utkání, kdy domácí svou nemohoucnost v koncovce dotáhli až do dokonalosti a alespoň z patnácti 100% šancí žádnou nevyužili. No a tak za to tvrdě pykali. V 51. minutě střelu ze 30 metrů, která mířila vedle branky, vyrazil Koutný před dobíhajícího hostujícího útočníka a ten již neměl problém míč uklidit do sítě 0:1. V 73. min. jsme ztratili míč ve středu hřiště a hosté přihrávkou do pravého křídla vyslali do šance svého hráče. Toho ještě Koutný vychytal, ale na dorážku už reagovat nemohl 0:2. Vrchol našeho zmaru přišel v 89. minutě, když ve snaze o rychlé rozehrání míče od branky zachytil Koutného přihrávku hostující útočník a dal na konečných 0:3.