Branky Tišnova: 40. Gaži, 43. Kroupa, 57. Jilg

Veselý., Jilg, Kroupa, Gaži

Smrkal

Prokopčuk

Seyfert (46. Gaži), Šebek (76. Kroupa), Mach (79. Veselý), Pohanka (87. Smrkal)

V utkání jsme zřejmě byli o něco lepší a zaslouženě zvítězili. Do vedení se ovšem dostali hosté, když prodloužili hlavou dlouhý míč na pozapomenutého útočníka, a ten přehodil vyběhnuvšího Koutného 0:1. Naštěstí hned za dvě minuty bylo srovnáno, když hezkou přihrávkou přes celé vápno našel Kroupa na malém vápně na zadní tyči osamoceného Gažiho a ten střelou po zemi do protipohybu brankáře dal na 1:1. O tři minuty později bylo ještě veseleji. To se na půlící čáře u levé autové čáry uvolnil Prokopčuk, potáhl míč do vápna, kde přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Kroupu, který z malého vápna uklízel do prázdné branky 2:1. V 57. min. jsme přidali třetí branku, když se po standartní situaci Smrkala prosadil z voleje Jilg 3:1. V 65. min. uvolnil dlouhou přihrávkou Jilg Prokopčuka, který si obhodil brankáře, jenž ho před velkým vápnem fauloval a nemohlo následovat nic jiného než červená karta. Následný přímý volný kop ze zajímavé pozice jsme neproměnili, a jelikož už se ve zbytku utkání brankově neprosadilo ani jedno mužstvo, skončilo utkání našim vítězstvím 3:1.