Muži AFK Tišnov B ovládli Okresní pohár27.05.2017

Branky: 40. Tomáš Mičánek,75. a 77. Jilg, 88. vlastní – 72. Dominik Hude

Vít Ra., Vít Ro., Sova, Klíma

Mičánek, Panáček, Bartoš, Feifer

Smolík, Jilg

Burian (55. Smolík), Brabec (79. Mičánek), Vejrosta (86. Feifer), Pilný M. (88. Jilg), Rosendorfský D. (90. Bartoš)

Finále Okresního poháru hrané v krásném areálu v Ořechově u Brna bylo v poli poměrně vyrovnané, ale v předbrankovém prostoru jsme byli lepší, nebezpečnější a vytvořili si více šancí než Želešice, což se odrazilo i na konečném skóre.

První branku vstřelil ve 40. min. krásnou střelou z trestného kopu Mičánek, který z 28 m vymetl vzdálenější pavučinu 1:0.

V průběhu druhého poločasu jsme měli příležitosti náskok navýšit, ale žádnou jsme nevyužili a tak přišel trest v 72. min., když útočník Želešic dostal prostor na levém křídle a technickou střelou přeloboval Koutného 1:1. O tři minuty později jsme šli ale opět do vedení, když po nakrátko rozehrané standartní situaci přišel centr z pravého křídla, který propadl až k Jilgovi, který hlavičkou z malého vápna dostal o břevno míč do branky 2:1. O další dvě minuty později bylo ještě veseleji, poté co opět Jilg prošel napříč celou želešickou obranou, až se dostal sám před brankáře, kterého střelou po zemi překonal 3:1. Konečnou podobu dostalo skóre v 88. minutě. Radek Vít zatáhl míč po pravé straně a jeho následný centr si obránce srazil do vlastní branky 4:1.

Po závěrečném hvizdu již mohla propuknout naše radost naplno a předání vítězného poháru. Našim hráčům gratulujeme!!!