Novinky

V reprezentační pauze čeká Zbrojováky zápas v Tišnově30.08.2017

B r n o - Reprezentační přestávku vyplní Zbrojovka divácky atraktivním přátelákem na hřišti divizního Tišnova. V dresu domácích se představí řada bývalých hráčů Zbrojovky, utkání má výkop v pátek 1. září v 17 hodin.

Posuďte sami - v posledním utkání proti Ždírci (6:0) se na hřišti objevili Daniel Pospíšil, František Schneider, Martin Sedlo, Jakub Krejčíř a Tomáš Sodomka. K tomu současný trenér gólmanů Martin Doležal a trenéři mládeže Jiří Huška a Radim Bubeníček. A samozřejmě Petr Švancara. Všemu pak z lavičky velí Zdeněk Valnoha.

Dohromady to všechno funguje takřka ukázkově - Tišnov se postupně prokopal do divize, kde jako nováček nasbíral tři výhry ve čtyřech zápasech a je třetí.

Vstup na zápas činí symbolických 30 korun, těšit se pochopitelně můžete i na občerstvení. Tišnovský stadion leží nedaleko vlakového a autobusového nádraží, přičemž vlaky či autobusy z Brna jezdí do Tišnova každou půlhodinu. Hromadná doprava se tedy jeví jako ideální (i s ohledem na komplikovanou situaci s parkovacími místy u stadionu).

 

Pokud vám tedy během reprezentační pauzy bude scházet fotbal, přijeďte si užít fotbalový pátek v Tišnově!

Zdroj:http://www.fczbrno.cz/
Copyright © 2014 AFK Tišnov.