Novinky

Rozpis podzimní části sezóny 2019/202011.08.2019

I.A třída muži - podzim 2019
               
datum den kde domácí hosté čím odj. zač.
11.8.2019 NE V Kunštát (4) AFK Tišnov (12) AV 15:15 17:00
17.8.2019 SO V Novosedly (5) AFK Tišnov (12) AV 14:30 17:00
24.8.2019 SO V Slatina (6) AFK Tišnov (12) AV 8:30 10:15
31.8.2019 SO V Slovan Brno (7) AFK Tišnov (12) AV 14:45 16:30
8.9.2019 NE V Želešice (8) AFK Tišnov (12) AV 14:00 16:00
15.9.2019 NE V Zbraslav (9) AFK Tišnov (12) AV 11:45 13:30
21.9.2019 SO V RAFK (10) AFK Tišnov (12) AV 8:15 10:00
28.9.2019 SO V Šlapanice (11) AFK Tišnov (12) AV 13:30 15:30
5.10.2019 SO V Zastávka (14) AFK Tišnov (12) AV 13:15 15:00
12.10.2019 SO V Vojkovice (13) AFK Tišnov (12) AV 13:00 15:00
19.10.2019 SO V Soběšice (1) AFK Tišnov (12) AV 12:45 14:30
27.10.2019 NE V Dobšice (2) AFK Tišnov (12) AV 11:45 14:30
2.11.2019 SO V Žebětín (3) AFK Tišnov (12) AV 12:15 14:00
               
AV - autobus velký            

 

I. třída dorostu skupiny A - podzim 2019
               
datum den kde domácí hosté čím odj. zač.
11.8.2019 NE V Řečkovice (4) AFK Tišnov (12) MA 13:15 14:45
17.8.2019 SO V Moravská Slávie (5) AFK Tišnov (12) MA 8:30 10:00
25.8.2019 NE V Kotvrdovice/Jedovnice (6) AFK Tišnov (12) MA 12:00 13:45
31.8.2019 SO V Ráječko (7) AFK Tišnov (12) MA 12:30 14:15
7.9.2019 SO V Újezd u Brna (8) AFK Tišnov (12) MA 11:45 13:45
15.9.2019 NE V FKD (9) AFK Tišnov (12) MA 11:30 13:15
21.9.2019 SO V MHK/Svitávka (10) AFK Tišnov (12) MA 13:45 15:30
28.9.2019 SO V Šlapanice (11) AFK Tišnov (12) MA 11:30 13:15
6.10.2019 NE V FK Rájec-Jestřebí (14) AFK Tišnov (12) MA 11:00 12:45
12.10.2019 SO V Rousínov (13) AFK Tišnov (12) MA 11:00 12:45
20.10.2019 NE V Volný los (1) AFK Tišnov (12) MA   12:15
26.10.2019 SO V Pozořice (2) AFK Tišnov (12) MA 9:15 11:00
2.11.2019 SO V Slavkov (3) AFK Tišnov (12) MA 8:45 10:30
               
AM - autobus malý            

 

KP starších žáků - podzim 2019
                 
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
24.8.2019 SO D AFK Tišnov (13) Veselí/Strážnice (3) X   9:00 Dolní Loučky
28.8.2019 ST V Ivančice (14) AFK Tišnov (13) AV 14:15 16:00 Malovansko 1xT, Řeznovice 1xT
1.9.2019 NE V Sparta Brno "B" (4) AFK Tišnov (13) AV 7:20 9:00 Hněvkovského (T)
4.9.2019 ST D AFK Tišnov (13) Kohoutovice (1) X   16:00 Dolní Loučky
7.9.2019 SO D AFK Tišnov (13) Mikulov (5) X   9:00 Dolní Loučky
14.9.2019 SO V Břeclav (6) AFK Tišnov (13) AV 6:40 9:00 Třída 1. Máje 5 2xT
21.9.2019 SO D AFK Tišnov (13) FK Blansko (7) X   9:00 Dolní Loučky
29.9.2019 NE V Rosice (8) AFK Tišnov (13) AV 8:00 9:30 Sportovní 372 2xT
5.10.2019 SO D AFK Tišnov (13) ČAFC (9) X   9:00 Dolní Loučky
12.10.2019 SO V Kuřim (10) AFK Tišnov (13) AV 7:45 9:00 U stadionu 1970/4 2xT
19.10.2019 SO D AFK Tišnov (13) Novosedly (11) X   9:00 Dolní Loučky
26.10.2019 SO V Ratíškovice (12) AFK Tišnov (13) AV 6:30 9:00 Sportovní 1310 2xT
3.11.2019 NE V Svratka Brno (2) AFK Tišnov (13) AV 7:30 10:30 Fanderlíkova (T??)
                 
AV - autobus velký              

 

KP mladších žáků - podzim 2019
                 
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
24.8.2019 SO D AFK Tišnov (13) Veselí/Strážnice (3) X   10:45 Dolní Loučky
28.8.2019 ST V Ivančice (14) AFK Tišnov (13) AV 14:15 17:45 Malovansko 1xT, Řeznovice 1xT
1.9.2019 Ne V Sparta Brno "B" (4) AFK Tišnov (13) AV 7:20 10:45 Hněvkovského (T)
4.9.2019 ST D AFK Tišnov (13) Kohoutovice (1) X   17:45 Dolní Loučky
7.9.2019 SO D AFK Tišnov (13) Mikulov (5) X   10:45 Dolní Loučky
14.9.2019 SO V Břeclav (6) AFK Tišnov (13) AV 6:40 10:45 Třída 1. Máje 5 2xT
21.9.2019 SO D AFK Tišnov (13) FK Blansko (7) X   10:45 Dolní Loučky
29.9.2019 Ne V Rosice (8) AFK Tišnov (13) AV 8:00 11:15 Sportovní 372 2xT
5.10.2019 SO D AFK Tišnov (13) ČAFC (9) X   10:45 Dolní Loučky
12.10.2019 SO V Kuřim (10) AFK Tišnov (13) AV 7:45 10:45 U stadionu 1970/4 2xT
19.10.2019 SO D AFK Tišnov (13) Novosedly (11) X   10:45 Dolní Loučky
26.10.2019 SO V Ratíškovice (12) AFK Tišnov (13) AV 6:30 10:45 Sportovní 1310 2xT
3.11.2019 Ne V Svratka Brno (2) AFK Tišnov (13) AV 7:30 9:00 Fanderlíkova
                 
AV - autobus velký              

 

OP starší přípravka - podzim 2019
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
25.8.2019 NE D Tišnov (10) Modřice (4) X   10:30 DL
31.8.2019 SO V Ořechov (5) Tišnov (10) MA 8:00 9:30 Ořechov
5.9.2019 ČT V Dolní Kounice (3) Tišnov (10) MA 15:30 17:00 Dolní Kounice
8.9.2019 NE D Tišnov (10) Kahan (6) X   10:30 DL
14.9.2019 SO V Rosice (7) Tišnov (10) MA 8:20 9:30 Rosice
22.9.2019 NE D Tišnov (10) RAFK "A" (8) X   10:30 DL
27.9.2019 V RAFK "B" (9) Tišnov (10) MA 15:00 16:45 Rajhrad
6.10.2019 NE V Ivančice (12) Tišnov (10) MA 10:20 11:30 Ivančice
13.10.2019 NE D Tišnov (10) Těšany (11) X   10:30 DL
20.10.2019 NE V Kuřim (1) Tišnov (10) Auto 9:15 10:00 Kuřim
27.10.2019 NE D Tišnov (10) Drásov (2) X   10:30 DL

 

III. tř. starší přípravka - sk. C - podzim 2019
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
31.8.2019 SO V Drásov "B" (3) Tišnov "B" (8) AUTO 12:15 13:00 Drásov
7.9.2019 SO D Tišnov "B" (8) Střelice (4) X   14:00 DL
14.9.2019 SO V Rosice "B" (5) Tišnov "B" (8) MA 10:20 11:30 Rosice
21.9.2019 SO D Tišnov "B" (8) Zbraslav (6) X   14:00 DL
28.9.2019 SO V Říčany (7) Tišnov "B" (8) MA 8:00 9:00 Říčany
6.10.2019 NE V Ivančice "B" (10) Tišnov "B" (8) MA 11:30 12:45 Ivančice
13.10.2019 NE D Tišnov "B" (8) Dolní Loučky (9) X   9:00 DL
18.10.2019 V Čebín (1) Tišnov "B" (8) AUTO 16:15 17:00 Čebín
26.10.2019 SO D Tišnov "B" (10) Veverská Bítýška (2) X   14:00 DL
AUTO - auto osobní              
MA - malý autobus (16 lidí)             

 

III. tř. starší přípravka - sk. C - podzim 2019 (DL)
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
30.8.2019 V Veverská Bítýška (2) DL (9)     17:00 Veverská Bít.
8.9.2019 NE D DL (9) Drásov "B" (3)     9:00 DL
14.9.2019 SO V Střelice (4) DL (9)     10:30 Střelice
22.9.2019 NE D DL (9) Rosice "B" (5)     9:00 DL
29.9.2019 NE V Zbraslav (6) DL (9)     9:30 Zbraslav
6.10.2019 NE D DL (9) Říčany (7)     9:00 DL
13.10.2019 NE D Tišnov "B" (8) Dolní Loučky (9)     9:00 DL
20.10.2019 NE V Ivančice "B" (10) DL (9)     12:45 Ivančice
27.10.2019 NE D DL (9) Čebín (1)     9:00 DL
AUTO - auto osobní              
MA - malý autobus (16 lidí)             

 

III. tř. mladší přípravka - sk. C - podzim 2019
                 
datum den kde domácí hosté čím odj. zač. hřiště
25.8.2019 NE D Tišnov "A" (9) Rosice "B" (5) X   10:30 Tišnov
25.8.2019 NE D Tišnov "B" (10) Kahan (4) X   10:30 Tišnov
31.8.2019 SO V Rosice "B" (5) Tišnov "B" (10) MA 10:20 11:30 Rosice
31.8.2019 SO V Rosice "A" (6) Tišnov "A" (9) MA 10:20 9:30 Rosice
4.9.2019 ST V Drásov (3) Tišnov "B" (10) AUTO 16:15 17:00 Drásov
4.9.2019 ST V Kahan (4) Tišnov "A" (9) MA 15:45 17:00 Kahan
8.9.2019 NE D Tišnov "A" (9) Zbraslav (7) X   10:30 Tišnov
8.9.2019 NE D Tišnov "B" (10) Rosice "A" (6) X   10:30 Tišnov
15.9.2019 NE V Říčany (8) Tišnov "A" (9) MA 9:45 10:45 Říčany
15.9.2019 NE V Zbraslav (7) Tišnov "B" (10) MA 9:30 10:30 Zbraslav
22.9.2019 NE D Tišnov "B" (10) Říčany (8) X   10:30 Tišnov
20.9.2019 V Čebín (12) Tišnov "A" (9) AUTO 15:45 16:30 Čebín
29.9.2019 NE D Tišnov "A" (9) Tišnov "B" (10) X   10:30 Tišnov
6.10.2019 NE V Volný los (11) Tišnov "A" (9) AUTO   10:30 Rosice ??
4.10.2019 V Čebín (12) Tišnov "B" (10) AUTO 15:45 16:30 Čebín
13.10.2019 NE D Tišnov "A" (9) Kuřim (1) X   10:30 Tišnov
13.10.2019 NE D Tišnov "B" (10) Volný los (11) X   10:30 Tišnov
18.10.2019 V Veverská Bítýška (2) Tišnov "A" (9) AUTO 15:15 16:00 Vev. Bítýška
20.10.2019 NE V Kuřim (1) Tišnov "B" (10) AUTO 9:15 10:00 Kuřim
27.10.2019 NE D Tišnov "A" (9) Drásov (3) X   10:30 Tišnov
27.10.2019 NE D Tišnov "B" (10) Veverská Bítýška (2) X   10:30 Tišnov



Copyright © 2014 AFK Tišnov.