Novinky

Výsledky přípravných utkání z mezidobí02.06.2020

 

AFK Tišnov - FC Veverská Bítýška 2:0 (1:0) branky: Svoboda, Babička

1. poločas: Herink - Vít, Panovský J., Panovský L., Sedláček - Merta, Zdražil T., Burian, Mašek J., Seyfert - Svoboda

2. poločas: Šmerda - Hort, Panovský J., Vít, Sedláček - Mičánek, Babička, Serafin, Pilný, Vejrosta - Marvan

První přípravné utkání  po delší pauze se nám vydařilo výsledkově, ale herně mělo k ideálu velmi daleko. Pozitivem byla účast 19 hráčů, takže jsme každý poločas odehráli ve výrazně odlišné sestavě. Do vedení jsme se dostali v první půli, kdy po individuální akci T. Zdražila se z malého vápna prosadil Svoboda. Ve druhém poločase zatáhl míč po pravé straně Mičánek a jeho přízemní centr usměrnil do sítě Babička.

 

 

FK Rájec-Jestřebí - AFK Tišnov 1:2 (0:2) branky: Panovský L., Babička

1. poločas: Šmerda - Hort, Panovský J., Panovský L., Vít - Marvan, Zdražil T., Burian, Babička, Seyfert - Svoboda

2. poločas: Herink - Mičánek, Panovský J., Panovský L., Vít - Merta, Vejrosta, Burian, Babička, Zdražil T, -  Pilný

Zejména v prvním poločase jsme předvedli výrazně lepší výkon, než v předchozím přípravném utkání a zaslouženě jsme po prvním poločase vedli 2:0, když naše branky vsítili L. Panovský a Babička. Ve druhé půli už náš výkon nebyl tak kvalitní, ale i přesto jsme se dostali do velkého množství vyložených šancí, ale bohužel žádnou jsme nevyužili. Domácí chvíli před koncem po hezké akci snížili na konečných 1:2 pro Tišnov.

 

 

SK Olympia Ráječko - AFK Tišnov 7:2 (4:1) branky: Svoboda, Burian

1. poločas: Herink (25. Šmerda) - Vít, Panovský J., Panovský L., Zdražil V. - Marvan, Mašek J., Burian, Babička, Sedláček - Svoboda

2. poločas: Šmerda - Hort, Vít, Panovský L. (67. Panovský J.), Zdražil V. (67. Sedláček) – Marvan (60. Pilný), Zdražil T., Mašek J., Babička, Vejrosta -  Burian (60. – 70. Marvan)

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný a v 10. min. dokonce postupoval zcela sám na branku Marvan, ale nedal a z protiútoku po střele ze 20 m se domácí dostali do vedení. Od této chvíle se čím dál víc projevovala herní převaha domácích. Ve 24. min. domácí vstřelili po rohovém kopu druhý gól. Po brance na 3:0 korigoval Svoboda na 3:1, ale v poslední minutě prvního poločasu jsme inkasovali počtvrté. Pro prostřídání jsme úvod druhého poločasu absolutně nezachytili a dostali další 3 branky. Poté prostřídali i domácí a po zbytek zápasu se hrálo vyrovnaně. Konečnou podobu skóre stanovil Burian.
Copyright © 2014 AFK Tišnov.