Novinky

V pátek 19.6. se muži představí v Ráječku + ostatní výsledky z přípravy02.06.2020

V pátek 19.6.2020 sehrají muži AFK Tišnov od 18:00 přípravné utkání v Ráječku proti místní SK Olympia Ráječko.

AFK Tišnov - FC Veverská Bítýška 2:0 (1:0) branky: Svoboda, Babička

1. poločas: Herink - Vít, Panovský J., Panovský L., Sedláček - Merta, Zdražil T., Burian, Mašek J., Seyfert - Svoboda

2. poločas: Šmerda - Hort, Panovský J., Vít, Sedláček - Mičánek, Babička, Serafin, Pilný, Vejrosta - Marvan

První přípravné utkání  po delší pauze se nám vydařilo výsledkově, ale herně mělo k ideálu velmi daleko. Pozitivem byla účast 19 hráčů, takže jsme každý poločas odehráli ve výrazně odlišné sestavě. Do vedení jsme se dostali v první půli, kdy po individuální akci T. Zdražila se z malého vápna prosadil Svoboda. Ve druhém poločase zatáhl míč po pravé straně Mičánek a jeho přízemní centr usměrnil do sítě Babička.

FK Rájec-Jestřebí - AFK Tišnov 1:2 (0:2) branky: Panovský L., Babička

1. poločas: Šmerda - Hort, Panovský J., Panovský L., Vít - Marvan, Zdražil T., Burian, Babička, Seyfert - Svoboda

2. poločas: Herink - Mičánek, Panovský J., Panovský L., Vít - Merta, Vejrosta, Burian, Babička, Zdražil T, -  Pilný

Zejména v prvním poločase jsme předvedli výrazně lepší výkon, než v předchozím přípravném utkání a zaslouženě jsme po prvním poločase vedli 2:0, když naše branky vsítili L. Panovský a Babička. Ve druhé půli už náš výkon nebyl tak kvalitní, ale i přesto jsme se dostali do velkého množství vyložených šancí, ale bohužel žádnou jsme nevyužili. Domácí chvíli před koncem po hezké akci snížili na konečných 1:2 pro Tišnov.