Novinky

Rozpis - jaro 201620.03.2016

I.A.třída  JmKFS  skupina A   muži

datum

den

kde

S O U P E Ř

čím

odj.

zač.

26.3.

SO

V

KUNŠTÁT

 

 

15:00

3.4.

NE

D

SVRATKA BRNO

 

 

15.30

9.4.

SO

V

ŽEBĚTÍN

 

 

15:30

17.4.

NE

D

TASOVICE „B“

 

 

16.00

23.4.

SO

V

ZASTÁVKA

 

 

16:00

1.5.

NE

D

LÍŠEŇ „B“

 

 

16.30

8.5.

NE

V

DOBŠICE

 

 

16:30

15.5.

NE

D

SLATINA

 

 

16.30

22.5.

NE

D

MIROSLAV

 

 

16.30

28.5.

SO

V

HRUŠOVANY n. J.

 

 

16:30

5.6.

NE

D

SLOVAN BRNO

 

 

16.30

11.6.

SO

V

KUŘIM

 

 

16:30

19.6.

NE

D

ŠLAPANICE

 

 

16.30

 

IV.třída  OFS Brno - venkov  skupina C   muži „B“

datum

den

kde

S O U P E Ř

čím

odj.

zač.

3.4.

NE

D

MOR. KNÍNICE

 

 

13.00

10.4.

NE

V

ZAKŘANY

 

 

15:30

17.4.

NE

D

CHUDČICE

 

 

13:30

24.4.

NE

V

PŘÍBRAM

 

 

16.00

1.5.

NE

D

KETKOVICE

 

 

14:00

8.5.

NE

V

DOMAŠOV

 

 

16:30

15.5

NE

 

VOLNO

 

 

 

22.5.

NE

V

VEVER. KNÍNICE

 

 

16:30

29.5.

NE

D

VEV. BITÝŠKA „B“

 

 

14:00

5.6.

NE

D

ŘÍČANY „B“

 

 

14:00

11.6.

SO

V

DRÁSOV

 

 

16.30

 

I.třída  JmKFS   skupina A     dorost

datum

Den

kde

S O U P E Ř

čím

odj.

zač.

26.3.

SO

V

CETKOVICE

 

 

13:30

2.4.

SO

D

VEV. BITÝŠKA

 

 

13.30

9.4.

SO

V

DĚDICE

 

 

12:30

16.4.

SO

D

BUČOVICE

 

 

13.30

23.4.

SO

V

FKD

 

 

12:45

30.4.

SO

D

LETONICE

 

 

13:30

8.5.

NE

V

BRANKOVICE

 

 

13:15

14.5.

SO

D

LETOVICE

 

 

13:30

21.5.

SO

D

RÁJEČKO

 

 

13:30

28.5.

SO

V

ROUSÍNOV

 

 

13:30

4.6.

SO

D

LIPOVEC

 

 

13:30

12.6.

NE

V

ČAFC

 

 

12:30

18.6..

SO

D

ŠLAPANICE

 

 

13:30

 

I.třída  JmKFS   skupina A     starší žáci

 

datum

den

kde

S O U P E Ř

čím

odj.

zač.

2.4.

SO

D

ŽIJEME HROU

 

 

09:00

9.4.

SO

V

KAHAN – hřiště Zbýšov

 

 

10:00

16.4.

SO

D

ROUSÍNOV

 

 

09:00

24.4.

NE

V

ROSICE

 

 

09:00

1.5.

NE

 

VOLNO

 

 

 

7.5.

SO

V

FKD

 

 

09:00

14.5.

SO

D

RÁJEC

 

 

09:00

21.5.

SO

V

ČEBÍN

 

 

09:00

28.5.

SO

D

MEDLÁNKY

 

 

09.00

5.6.

NE

D

BOSKOVICE

 

 

09:00

11.6.

SO

V

SOBĚŠICE

 

 

09:00

 

I.třída  JmKFS   skupina A     mladší žáci

datum

Den

kde

S O U P E Ř

čím

odj.

zač.

2.4.

SO

D

ŽIJEME HROU

 

 

10:45

9.4.

SO

V

KAHAN – hřiště Zbýšov

 

 

11:45

16.4.

SO

D

ROUSÍNOV

 

 

10:45

24.4.

NE

V

ROSICE

 

 

10:45

1.5.

NE

 

VOLNO

 

 

 

7.5.

SO

V

FKD

 

 

10:45

14.5.

SO

D

RÁJEC

 

 

10:45

21.5.

SO

V

ČEBÍN

 

 

10:45

28.5.

SO

D

MEDLÁNKY

 

 

10.45

5.6.

NE

D

BOSKOVICE

 

 

10.45

11.6.

SO

V

SOBĚŠICE

 

 

10:45




Copyright © 2014 AFK Tišnov.