jsme ve FINÁLE krajského poháru mužů05.05.2016

Branky: 44. Babička, 47. Sodomka, 48. Hansl, 82. Krejčíř, 87. Zdražil
Tišnov. Jícha - Bartoš, Čoupek (15. Babička), Diouf, Chlup (46. Zdražil), Mičánek, Švancara, Hansl, Bubeníček, Krejčíř, Sodomka
Kunštát: Loukota - Prudil, Bednář Z. (87. Staněk), Adámek, Vichta, Bednář D., Stehlík (67. Bednář R.), Gracias (30. Nečas), Štencl, Skoček, Blažek

Sestava:                                Jícha

Bartoš   Bubeníček  Čoupek  Chlup

Mičánek  Babička Křejčíř  Sodomka

Hansl   Švancara

Průběh utkání:

V průběhu prvního poločasu bylo utkání v poli herně vyrovnané, ale do šancí se dostávali pouze domácí fotbalisté, kteří je však bohužel neproměnovali. A tak se diváci první branky dočkali až ve 44. min., když po přiťuknutí od Švancary prostřelil hostujícího brankáře Babička.

O výsledku utkání rozhodl úvod druhého poločasu, kdy nejprve po krásné akci po ose Zdražil, Krejčíř, Sodomka posledně jmenovaný střelou z voleje zvyšoval na 2:0. Hned o minutu později přidal po akci Zdražila třetí branku Hansl. Čtvrtý zásah vstřelil v 82. min. po střele z hranice velkého vápna Krejčíř. O gólovou tečku za utkáním se postaral Zdražil, když po individální akci se dostal až sám před brankáře, kterého přehodil 5:0.

Finále
Středa 18. května, 17:30, stadion Zbrojovky Brno v Srbské ulici (čas odjezdu autobusů z Tišnova bude ještě upřesněn)